Szkolenie

Różnego rodzaju ogłoszenia.

Szkolenie

UNREAD_POSTprzez malycoco » wtorek 14 czerwca 2011 21:14

Witam,
danych swoich nie mogę zdradzić natomiast jestem inżynierem i pracuję w branży IT a dokładnie w SEO (pozycjonowanie i optymalizacja) w jednej z największych firm pozycjonerskich w Polsce. Chciałbym zaproponować Chełmianom i ludziom z okolicy szkolenie jak zacząć zarabiać mając do dyspozycji niewielkie środki (komputer i wiedzę z zakresu SEO). Chciałbym się zorientować czy byliby ludzie chętni na takie szkolenie, które obejmowałoby wiedzę począwszy od podstaw pozycjonowania poprzez metody pozycjonerskie, techniki pozycjonerskie, soft pozycjonerski, i wiedzę z zakresu marketingu. Szkolenie takie trwa od 5 do 6 godzin. W cenniku firm szkoleniowych takie szkolenie kosztuje około 1000 zł od osoby. Ja proponuję cenę o połowę niższą z racji tego, że nie posiadam firmy. Popytajcie się znajomych którzy posiadają firmy lub strony internetowe czy byliby chętni ponieważ posiadając wiedzę ode mnie nie musieliby płacić dużych pieniędzy co miesiąc za usługi takich firm. Proszę pisać prywatne wiadomości do mnie tam podam namiar na siebie.
malycoco
Chełmianin początkujący
Chełmianin początkujący
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 14 czerwca 2011 20:55

Re: Szkolenie

UNREAD_POSTprzez php_symfony2 » wtorek 28 lutego 2012 21:13

Za 300zł po namowach bym się zdecydowała na takie szkolenie.
php_symfony2
Chełmianin
Chełmianin
 
Posty: 36
Dołączył(a): wtorek 28 lutego 2012 10:51

Re: Szkolenie

UNREAD_POSTprzez Lucass_81 » czwartek 08 marca 2012 21:44

Daje 200 zł. i raczej się zgadzam bez zbytnich ceregieli. :mrgreen:


Ale to już chyba trochę nieaktualne. ;)
Lucass_81
Chełmianin
Chełmianin
 
Posty: 39
Dołączył(a): niedziela 21 lutego 2010 17:22


Powrót do Różne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron