Sklep remontowo budowlany w Chełmie

Komputer, internet, GSM.

Sklep remontowo budowlany w Chełmie

UNREAD_POSTprzez Asterixx » czwartek 15 maja 2014 16:42

Który chełmski sklep z materiałami budowlanymi jest najtańszy? Chodzi o kleje, materiały wykończeniowe, farby itd...
Przygotowuje się do remontu i chciałbym skorzystać z waszej rady :)
Asterixx
Niezarejestrowany
Niezarejestrowany
 

Re: Sklep remontowo budowlany w Chełmie

UNREAD_POSTprzez Ulka84 » czwartek 15 maja 2014 17:12

Gdy remontowaliśmy łazienkę to jeździliśmy za materiałami do Lublina. W Chełmie jest mały wybór jeżeli chcesz coś oryginalnego kupić. Oczywiście kleje, fugi, farby itd wszystko to tutaj masz na miejscu - ale coś bardziej oryginalnego to niestety trzeba szukać dalej. Np materiały dekoracyjne, różnego rodzaju wieszaki itd. zamówiliśmy przez sieć
Przyjechało to do nas kurierem.
Ostatnio edytowano czwartek 15 maja 2014 20:31 przez admin, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Link zawarty w poście wskazuje na SPAM
Ulka84
Niezarejestrowany
Niezarejestrowany
 

Re: Sklep remontowo budowlany w Chełmie

UNREAD_POSTprzez malinka » czwartek 05 czerwca 2014 21:05

Nie bardzo wiem gdzie się o to zapytać, więc spróbuję w tym wątku. Szukam dla znajomego ogłoszeń internetowych, na których oferowany jest zakup dźwigu . Już co prawda kilka takich znalazłam, ale czym ewentualnie mogę się jeszcze kierować podczas poszukiwaniu tej maszyny?
Ostatnio edytowano niedziela 27 lipca 2014 20:00 przez admin, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Link zawarty w poście wskazuje na SPAM
malinka
Prawdziwy Chełmianin
Prawdziwy Chełmianin
 
Posty: 110
Dołączył(a): sobota 03 maja 2014 18:18

Re: Sklep remontowo budowlany w Chełmie

UNREAD_POSTprzez Nobelion » środa 08 lipca 2015 13:54

Ja zwykle jeżdżę tam, gdzie najwięcej zaoszczędzę i nie patrzę na odległość. Zazwyczaj jest to Castorama. Na przykład jutro jadę po takie gniazdka http://www.castorama.pl/produkty/instalacja/przedluzacze-i-akcesoria/osprzet-silowy/gniazda-silowe.html W sklepie u mnie na osiedlu są trzy razy droższe.
Nobelion
Chełmianin początkujący
Chełmianin początkujący
 
Posty: 2
Dołączył(a): środa 08 lipca 2015 13:52

Re: Sklep remontowo budowlany w Chełmie

UNREAD_POSTprzez superstarr6 » czwartek 03 września 2015 16:41

Jakiś PSB jest na obrzeżach miasta.
Avatar użytkownika
superstarr6
Chełmianin
Chełmianin
 
Posty: 10
Dołączył(a): środa 02 września 2015 18:51
Lokalizacja: Opole


Powrót do Technologia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron