Podaj dalej newsa o Chełmie, zgarniaj nagrody!

Forum o nurtujących problemach mieszkańców. Chciałbyś coś zmienić? Jak jest? Jak ma być? Co proponujecie? Dyskusja o zmianach i pomysłach.

Podaj dalej newsa o Chełmie, zgarniaj nagrody!

UNREAD_POSTprzez gonzo » środa 09 października 2013 10:46

Cześć wszystkim,
Nie do końca wiedziałem, w którym dziale mógłbym założyć ten wątek, ale chyba ten jest najwłaściwszy ;) Nie chcę wyglądać na spamera, po prostu chciałem poinformować Was o konkursie, o którym może jeszcze nie wiecie, a który wystartował wczoraj. Chodzi o zabawę "Podaj newsa" na stronie Dziennika Wschodniego. Za pomocą specjalnej aplikacji możecie podawać dalej newsy, a więc de facto dodatkowo je promować, które uważacie za najciekawsze. Informacje mogą dotyczyć chociażby Chełma, a jakiś pozytywny news, bądź też sprawa, która Was nurtuje, a która została opisana na portalu, może dzięki temu dotrzeć do szerszego grona odbiorców.

Za każde podanie newsa zbieracie punkty, podobnie jest wtedy, gdy Wasi znajomi podadzą go jeszcze dalej. Do wygrania co tydzień tablety firmy Asus, a w finale wycieczka do ciepłych krajów dla czterech osób ;) Myślę, że warto spróbować i odwiedzić stronę Dziennika Wschodniego, bądź też konkursową stronę www.podajnewsa.pl
gonzo
Chełmianin początkujący
Chełmianin początkujący
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 16 września 2013 10:10

Re: Podaj dalej newsa o Chełmie, zgarniaj nagrody!

UNREAD_POSTprzez Alan76 » czwartek 17 października 2013 09:55

Jak na razie newsy z portalu Dziennika Wschodniego są całkiem nieźle polecane znajomym w porównaniu do innych gazet regionalnych, także biorących udział w konkursie. W pierwszym etapie zwycięzca zgarnął ponad 30 tysięcy punktów, ale kto jeszcze się nie zdecydował na wzięcie udziału, niech się nie zraża! Drugi etap zaczął się ledwie dwa dni temu, a trwa do poniedziałku, więc jest jeszcze czas, aby dogonić czołówkę ;) Wystarczy polecać znajomym najciekawsze newsy, zdobywać punkty i walczyć o ciekawe nagrody – co tydzień do wygrania tablety, a w finale wycieczka do ciepłych krajów dla czterech osób!
Alan76
Niezarejestrowany
Niezarejestrowany
 

Re: Podaj dalej newsa o Chełmie, zgarniaj nagrody!

UNREAD_POSTprzez Marcin » piątek 25 października 2013 10:47

Trwa trzeci, ostatni etap konkursu „Podaj newsa”. Ci z Was, którzy jeszcze nie dołączyli do zabawy, mają na to ostatnią szansę, bo etap kończy się w poniedziałek. Do tego czasu warto polecać swoim znajomym najciekawsze newsy publikowane na portalu Dziennika Wschodniego i zdobywać za to punkty. Czołówka jeszcze nie odjechała tak daleko i na pewno można jeszcze powalczyć o tablet, a także przepustkę do finału, którego stawką jest wycieczka do ciepłych krajów dla czterech osób ;)
Marcin
Niezarejestrowany
Niezarejestrowany
 


Powrót do Miasto i Gmina CHEŁM

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron