Studia

Sprawy związane z życiem szkolnym oraz naszą służbą zdrowia.

Studia

UNREAD_POSTprzez ernest2020 » niedziela 23 września 2018 13:39

Dzień dobry, od jakiegoś czasu myślę o podniesieniu swoich kwalifikacji ze względu na to, iż chciałbym zmienić swoją pracę i lepiej zarabiać.Myślę o podjęciu nauki w Wyższej Szkole Bankowej zastanawiam się jednak jaki wybrać kierunek być może wybiorę studia związane ze sprzedażą i zarządzaniem https://www.wsb.pl/poznan/kandydaci/studia-podyplomowe/kierunki
W życiu każdego człowieka czasami przychodzi taki moment, że zastanawiamy się co zrobić, aby poprawić swój byt.
Wsb.pl polecił mi mój dobry kolega i wydaje mi się,że będzie to dobry wybór zważywszy, że będą to studia podyplomowe.Czy ktoś z Was tam studiuje?Jakie macie opinie na temat tej Uczelni?Pozdrawiam i życzę miłej niedzieli.
ernest2020
Chełmianin początkujący
Chełmianin początkujący
 
Posty: 3
Dołączył(a): niedziela 23 września 2018 13:25

Re: Studia

UNREAD_POSTprzez joannaj » niedziela 08 września 2019 16:04

Coraz więcej ludzi szuka podniesienia swoich kwalifikacji. Wiele ciekawych kierunków podyplomowych studiów dla osób z wykształceniem pedagogicznym widziałam w Centrum kształcenia Podyplomowego w Łodzi. Studiować można weekendowo lub nawet on line. Kierunki od zarządzania w przedsiębiorstwach przez HR do wąskich specjalizacji pedagogicznych.
joannaj
Chełmianin
Chełmianin
 
Posty: 11
Dołączył(a): środa 11 lutego 2015 15:50


Powrót do Edukacja i służba zdrowia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron